PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014619}

Sugar

7,4 608
ocen
7,4 10 1 608
8,0 3
oceny krytyków
Sugar
powrót do forum serialu Sugar

KOŃCÓWKA Odc 6 WT*??

ocenił(a) serial na 8

Mogliśmy się tego spodziewać. Człowiek, który potrafi pokonać grupę uzbrojonych zabójców sam nie mając broni? Człowiek, który samym głosem uspokaja dobermany szkolone by rozszarpac intruzów? Człowiek, który pije whiskey jak wodę i nigdy nie jest pijany? To albo bohater bardzo naiwnej produkcji (a ta taka nie jest) albo.. Kosmita.
Mam mieszane uczucia. Niby lepiej, że nie szpieg, bo taki wątek byłby już totalnie żenujący.
Bez dwóch zdań Collin jest niesamowitym aktorem i potrafi oddać aurę staroświeckiego, męskiego dżentelmena, który daje poczucie bezpieczeństwa a nie jest ani trochę seksowny (co nawet zauważa Melanie w rozmowie z koleżanką). Teraz staje się jasne, dlaczego.

Anexoza

Wszystkie wątki mają teraz dużo większy sens! Natomiast I tak mnie to zaskoczyło!

ocenił(a) serial na 9
karolajna9000

Ja nie jestem w stanie z szczerze powiedzieć, że jest to dla mnie negatywne zaskoczenie. Mimo iż przez wszystkie odcinki do tej pory oglądałem myśląc, że stykam się z całkiem innym gatunkiem filmowym niż ten zaprezentowany :)

ocenił(a) serial na 8
Anexoza

Ale to nadal nie zmienia tego, że to może być siatka szpiegów, tyle że nie kraju, a inne świata. Kurdę, wreszcie coś nowego, Apple potrafi w takie seriale, tutaj dostajemy detektywa noir i nutką scifi, odniesienia do innych filmów, ta praca kamery i kadry. Coś fenomenalnego.

ocenił(a) serial na 8
TomdeX

To prawda, seriale Apple to klasa sama w sobie. Poczynając od absolutnie genialnego Rozdzielenia, przez Czarnego Ptaka, W tłumie aż po typowe SF jak Fundacja czy Silos

ocenił(a) serial na 8
TomdeX

Może masz coś jeszcze do polecenia?

ocenił(a) serial na 8
Anexoza

No Ted Lasso, The Morning Show, fenomenalne For All Mankind, które mam wrażenie, że dopiero się rozkręca i robi się coraz ciekawiej. Z takich co łykniesz w jeden dzień - Five Days at Memorial czy Hijack
. To tylko seriale Apple. Ogólnie patrząc co było kiedyś i były tylko dostępne przeciętne procedurale i lepsze seriale w kablówkach to dzisiaj jest taki wybór dobrych seriali, że głowa mała i ciężko mi zrozumieć ludzi, którzy mówią, że nie mają co oglądać.

TomdeX

Nie no, Morning Show i For all mankind czasem staje się swoją autoparodią ze względu na forsowanie ideologii kosztem dobrych historii. Apple w tej materii prześciga nawet Netfliksa. A naprawdę trzeba się postarać, żeby to zrobić.

Anexoza

Polecam Defending Jacob I Shining Girls

Anexoza

powiedzmy sobie szczerze, ten serial to gówno

ocenił(a) serial na 7
Anexoza

https://www.youtube.com/watch?v=cKpw8ERnoTA

Anexoza

True story. Wszystko podejrzewałem, ale nie to :D I ma to sens, czemu kulę tak niby odbił + ta dziwna krew co mu Henry przywiózł. Poligloci mają więc jakąś agendę, ale co ma handel ludźmi do tego - coś czuję, że będzie tu jeszcze jeden plot twist.

Anexoza

to chyba zmienia gatunek serialu. apple nas trochę wkręcił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones