PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10049310}

Sprawa Asunty

El caso Asunta
6,2 1 716
ocen
6,2 10 1 1716
Sprawa Asunty
powrót do forum serialu Sprawa Asunty

"Asunta już wie"

ocenił(a) serial na 6

mnie zastanawia ojciec i jego tekst do matki, że Asunta już wie (jak dziewczynka zamknęła przed nim drzwi i weszła do pokoju/łazienki). i od tego poszedł wątek czynu ostatecznego - morderstwa. jakby... niezrozumiałym dla mnie jest:

a) co wie (że ją odurzają? że zdjęcia nie są do końca niewinne? że znalazła coś na ojca laptopie? a co mogłoby być powiązane z tym co sędzia mówił, że aby ocenić tę sprawę rzetelnie to trzeba wiedzieć jakim człowiekiem jest/znać ojca Asunty

i b) pytanie, które ktoś tam zadał, że co może być na tyle istotne dla tych rodziców do zatajenia, że decydują się ponieść karę za morderstwo?

po prostu zastanawiające.

ocenił(a) serial na 6
nelsme

przez chwilę pomyślałam, że może dziewczynka jakoś dowiedziała się o romansie matki. i może i jednemu, i drugiemu było to bardzo nie na rękę. tak samo nurtuje mnie co Asunta pisała na swoim blogu, o czym, czy dostęp na niego był tylko z poziomu laptopa ojca? czy to tego dotyczyła rozmowa między ojcem a matką w celach?

ocenił(a) serial na 6
nelsme

no i kurde... ta matka chrzestna. gdzie ona zniknęła nagle, wyparowała. co przepraszam, ona nic nie miała do powiedzenia? nie widziała dziecka odurzonego/z zawrotami?

ocenił(a) serial na 6
nelsme

właśnie wyczytałam co znajdowało się na laptopie ojca. pewnie Asunta to zobaczyła. ale jakim cudem matka w to wszystko wlazła to nie wiem. zapewne jej zaburzenia osobowości i choroby o podłożu psychicznych grają tutaj pierwsze skrzypce. no nic, miło się samej ze sobą rozmawiało. pozdrawiam! :D

nelsme

A może starzy zamordowali tez rodziców rosario, a spadek był zapisany na dziecko. 

nelsme

Mówisz o odcinku zatytułowanym "24 godziny" gdzie odtworzono dwie wersje morderstwa, pierwsza wyspekulowana przez śledczych, druga przez sędziego. Nie było pokazane co się stało naprawdę, tylko co i jak ewentualnie mogło się odbyć biorąc pod uwagę wszystkie poszlakowe dowody. Wróć do odcinka i zobacz, że pierwsza część to jedna alternatywna wersja, a później ta druga. Tak naprawdę nie wiemy jak i co dokładnie się stało, jednak biorąc pod uwagę wszystkie poszlaki i to jak zachowywali się przybrani rodzice Asunty jestem pewna, że są winni jej śmierci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones